page contents
Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

İKAZ YELEK

İKAZ YELEK

İkaz Yelek

Güven ve güvenlik bir insanın en büyük ihtiyacı dolayısıyla özellikle çalıştığınız bir işyerinde kendinizi güvende hissedebiliyor olmanız sizi daha mutlu hissettirecektir. İşin biraz daha farklı bir boyutu ise sizin bir işveren olarak bu gibi noktalara dikkat ediyor olmanız gerekiyor. Çünkü mesai saatleri içerisinde çalışanınızın başına gelebilecek bir iş kazasından da siz sorumlu tutulacak ve hesabı siz verebileceksiniz. İşte bunun içinde güvenlik her meslekte önemli bir konudur. Bazı meslek grupları var ki onları bu konuda biraz daha dikkatli hareket etmesi gerekiyor. Örneğin ikaz yelekleri kullanan yol işçilerinin gece görülebilmeleri daha basit olur ve hayati önem taşıyabilir. Ya da bunu firmanıza ait bir reklam gibi düşünebilirsiniz. Baskılı ikaz yelekleri ile yapmış olduğunuz işte kendi markanızı da temsil edebilirsiniz.

İkaz yelek baskıları denildiğinde bunu biraz daha çeşitlendirebilirsiniz. Mesela sevdiğiniz bir şeyin baskısını da tişörtünüze yapabilirsiniz. Bu da yalnızca size özel olur ve başka bir yerde bu tasarımın aynısını göremezsiniz. Ya da komik yazıları bir tişörtünüze baskı haline getirebilirsiniz. Sonuç olarak şunu söyleyebiliriz ki ister bir ikaz yeleği olsun isterse bir baskılı tişört kısacası sizin yapmak istediğiniz her ne varsa bunu https://artanka.com/ adresine girerek danışabilir ve sipariş verebilirsiniz. Bu sayede çok kısa bir zaman içerisinde baskılı yelekleriniz veya tişörtleriniz hazır olur.

26 Nisan 2018
699 görüntülenme
WhatsApp WhatsApp Destek